Nasze produkty

HR services

Poszukiwanie odpowiedniego pracownika stanowi obecnie spore wyzwanie dla wielu firm. Sytuacja na rynku pracy wymaga od pracodawców szybkiej reakcji, elastycznego podejścia, ale i poświęcenia sporej ilości czasu na znalezienie dobrego pracownika. Chcemy wspierać pracodawców w każdym aspekcie rekrutacji. Jesteśmy partnerem w branży usług doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Naszym Klientom proponujemy kompleksowe usługi z zakresu rekrutacji asystenckich, specjalistycznych, kierowniczych oraz executive search w formułach rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej.

 

NASZE USŁUGI

Doradztwo personalne direct search / executive search
Zapewniamy doradztwo personalne w doborze wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Projekty typu Direct Search / Executive Search realizujemy w przypadku potrzeby obsadzenia najwyższych stanowisk menedżerskich. Docieramy do potencjalnych Kandydatów analizując rynek i otoczenie konkurencyjne naszych Klientów. Kontaktujemy się bezpośrednio z kadrą kierowniczą oraz specjalistami wyróżniającymi się na rynku rzadko spotykanymi kompetencjami. Starannie weryfikujemy dopasowanie kandydata do kultury organizacyjnej Klienta oraz jego motywację i dalsze plany rozwojowe.
Doradztwo personalne search & selection
Projekty typu Search & Selection realizujemy na stanowiska średniego szczebla oraz menedżerskie. Działania opieramy na pozyskaniu aplikacji przy wykorzystaniu własnej bazy kandydatów, sieci społecznościowych, networkingu oraz poprzez emisję ogłoszeń w serwisach pracy. Kładziemy duży nacisk na ocenę kompetencji kandydatów i dobór pod kątem specyfiki kultury organizacyjnej firm naszych Klientów, tak aby nowy pracownik spełniał wszelkie oczekiwania przyszłego pracodawcy. W zależności od specyfiki rekrutacji prowadzimy wywiady kompetencyjne, behawioralne, korzystamy z testów wiedzy, testów językowych oraz narzędzi psychometrycznych.
Praca tymczasowa leasing pracowniczy
Rozwiązanie, które proponujemy Klientom, nie mającym możliwości utworzenia nowych stanowisk w swoich strukturach organizacyjnych, którzy potrzebują zaangażować do pracy wysokiej klasy specjalistów. Jest to usługa, która pozwala przedsiębiorcom na dostosowywanie potrzeb personalnych do dynamicznie zmieniającego się rynku pracy stosując elastyczną formę zatrudnienia na czas określony lub czas wykonania określonych prac. Kandydaci zatrudniani są wtedy poprzez ASB HR Services i delegowani do pracy w siedzibie Klienta.
Praca tymczasowa try & hire
Wariant Try & Hire połączony jest z realną szansą na bezpośrednie zatrudnienie u Klienta. Jest to okres weryfikacji umiejętności i kompetencji pracownika zatrudnionego za pośrednictwem ASB HR Services oraz sprawdzenia przydatności stanowiska. W tym czasie pracownik i pracodawca są w stanie ocenić czy charakter pracy jest zgodny z wymaganiami obu stron. Rozwiązania typu Try & Hire sprawdzają się przy tworzeniu nowych stanowisk pracy, jak również w momencie kiedy decyzje o jego utworzeniu nie zostały jeszcze podjęte.

 

Przebieg realizacji projektu

Wybór usługi(doradztwo personalne/praca tymczasowa)
Sprecyzowanie wraz z Klientem profilu kandydata
Utworzenie listy targetowej firm, z których możemy pozyskiwać kandydatów
Stworzenie długiej listy potencjalnych kandydatów, korzystając z dostępnych źródeł
Kontakt z wyselekcjonowanymi kandydatami
Spotkanie lub pogłębiony wywiad telefoniczny z kandydatami, którzy wyrazili zainteresowanie ofertą
Selekcja na podstawie kryteriów wskazanych przez Klienta
Przedstawienie shortlisty kandydatów w postaci raportów wraz CV kandydata
Opcjonalnie, wsparcie Klienta w zorganizowaniu spotkań z kandydatami a następnie w negocjacjach z wybranymi kandydatami.

 

Na życzenie Klienta możemy sprawdzić referencje kandydatów lub przeprowadzić rozbudowaną analizę profilu osobowościowego kandydatów przy użyciu standaryzowanych narzędzi psychometrycznych.

 

Cena pakietu ustalana indywidualnie w zależności od Państwa potrzeb i rodzaju świadczonej usługi.

 

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania dotyczące usług

FORMULARZ KONTAKTOWY

*- pola obowiązkowe